Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe component ] mecz 154 produkty.
DYJ28-A01 Nowej Generacji Profil Przemysłowy Złącza Rurowy Lean stosowany w warsztatach i fabrykach
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
HJ-4 Silna struktura metalowe łącza rur dla 28mm Lean Pipe
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-B01 Rozszerzenie połączenia nowej generacji z profilem przemysłowym
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Czarna stalowa elastyczna chuda rura PE powlekana OD 28 mm z normą ISO9001
| materiał: | PE + SPCC-HR |
|---|---|
| Nazwa produktu: | elastyczna rura kaizen powlekana pe |
| Kolor: | Czarny |
SPHC Grubość 2,3 mm Czarne stalowe łączniki rurowe Elektroforetyczne połączenie Lean Pipe HJ-06
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Nazwa: | DY28-02B Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 750g/m |
Okrągła chuda rura Złącze do elektroforezy Crossover
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |

