Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe component ] mecz 154 produkty.
Złącze rury Lean H-13 28mm Komponent rury Lean do stołu warsztatowego
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
H-13 Chrome Plating Lean Pipe Connector / 28mm Lean Pipe Component
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Elastyczny stół warsztatowy Lean Pipe ESD do przemysłowej linii montażowej
| Nazwa: | Stół roboczy i stół roboczy Lean Pipe |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| Uszczelka: | Kolorowe pudełko i skrzynia ze sklejki |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DY Aluminiowe Stopy Slanowe Rury Przemysłowe
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Połączenie równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza piaszczeniowego 6065 T6 łącza rurowe
| Nazwa produktu: | Złącze równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza ł |
|---|---|
| Materiał: | 6065T6 |
| Kolor: | srebra |
HJ-1 Czarny elektroplacowany srebrny chromowany łącznik łącznik
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Złącza rur smukłych SPHC o grubości 2,3 mm, czarne, do elektroforezy, odporne na rdzę
| Rodzaj: | KLAPKA RURY |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |

