Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28 mm lean pipe ] mecz 74 produkty.
Modułowy system rur OD 28mm PE powlekany OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Okrągła rura powlekana plastikiem zimnowalcowana Lean Rura zewnętrzna 27,8 - 28 mm Średnica zewnętrzna
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
DYE28-28 Rolki podporowe rowków aluminiowych rur Lean
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
OD 28 mm Okrągły kształt rurki typu Lean w osłonie z tworzywa sztucznego do stojaka na rury w kolorze beżowym
| Grupa ocen: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
DY28-06A Stoisko robocze Łańcuch rury kwadratowej / okrągłej aluminiowej
| Klasa: | Seria 6000 |
|---|---|
| Tolerancja: | ± 1% |
| Kształt: | Kwadratowy/Okrągły |
Równoległe aluminiowe złącze do stołu warsztatowego do aluminiowej rury chudej
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Q195 Stalowa ocynkowana, powlekana ABS chuda rura kolorowa do systemu rur
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Połącznik przemysłowy nowej generacji do rury lub rury o profilu aluminium
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Aluminiowy łącznik równoległy do aluminiowych rurociągów od 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
28 Mm Okrągły kształt Metal Lean Tube Srebrny kolor dla przemysłu 4M / 6M długości
| Kolor: | kolor metalu |
|---|---|
| materiał: | stal nierdzewna sus201 / 304 |
| Średnica: | 28 mm |

