Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean tube pipe ] mecz 419 produkty.
HJ-4 Silna struktura metalowe łącza rur dla 28mm Lean Pipe
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
28 mm Łagodne rury PE / ABS powlekane rury stalowe Metal Flexible Tube For Workbench
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DYJ28-A10 28mm aluminiowe złącze do rurki Lean Tube, wysokiej precyzji, ze stopu aluminium, równoległe, stałe
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Chuda rura 28 mm PE pokryta abs do systemu regałowego
| Długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Lean Pipe |
| Materiał: | Chuda rura ze stali powlekanej PE / ABS |
28mm Lean Pipe Steel Lean Tube For Workbench PE / ABS Coated Tube
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Produkcja bezpośrednia Hj-9 Chromowany łącznik rurociągowy / łącznik rurociągowy / zacisk metalowy do rurociągu 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 135G |
28 mm odporny na korozję aluminiowy bloker odwrotny do łatwej instalacji na zacisku naprawy rury
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Aluminiowe złącze rurki chudej do podłączenia piaskowania rurki 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
DYE28-30 Regulator wysokości dla aluminiowej lampy OD28mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Gęstość 2,3 mm HJ-2 Chromem połączony z rurami metalowymi do OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 220 g |

