Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 7mm lean pipe joint ] mecz 20 produkty.
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
ADC12 Złącze proste ze złączem Lean Tube o średnicy zewnętrznej 28 mm i grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | złącze proste |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |
Aluminiowy element łączący Acd 12 ze stopu aluminium Piaskowanie powierzchni
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
OD28mm Chudy aluminiowy łącznik rurowy Uchwyt równoległy Piaskowanie
| Rodzaj: | Uchwyt równoległy |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Lekkie złącze Lean Tube do piaskowania powierzchni do produkcji magazynowej
| typu: | Ogólne złącze Doubel |
|---|---|
| materiał: | stop aluminium ADC12 |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Precyzyjny aluminiowy łącznik do rur do utleniania
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Okucia do rur aluminiowych do precyzyjnego utleniania 28 mm
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

