Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ adjustable aluminum lean pipe ] mecz 55 produkty.
4040 Profile aluminiowe do wytłaczania T6 do stołu warsztatowego
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Rura stalowa powlekana grubą ścianą z tworzywa sztucznego Duża pojemność ładunkowa do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
6063-t5 Aluminiowy kątownik ścienny Kwadratowy okrągły I Kształt Szyna aluminiowa Ziarno drewna Niestandardowy profil aluminiowy do wytłaczania
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Strukturalna struktura odporna na ESD Tube, odporna na zużycie - odporna na zimno stalowa rura
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rdza dowód Rura stalowa pokryta plastikiem Okrągły kształt Elastyczna struktura na stół biurowy
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Klamra do mocowania płyty T3 Profil aluminiowy 4080 do mocowania panelu stołu
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Warsztatowy stół warsztatowy antystatyczny 4 metry / średnica rur powlekanych 28 mm
| materiał: | Chuda rura lub profil aluminiowy |
|---|---|
| rozmiar i styl: | wymagania klientów |
| Funkcja: | stół roboczy lub stół warsztatowy |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |

