Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminium lean pipe joint ] mecz 76 produkty.
Anodowanie Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar do montażu Workbench
| materiał: | Aluminiowe |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Wzmocnić rurę do wytłaczania rurki pochyłej z materiałem aluminiowym o długości 4000 mm
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |
28 Średnica 43 mm Lean Tube Anodowanie Obróbka powierzchniowa 750G / M
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000mm |
Anodujące rurki aluminiowe OD19mm do montażu układu półki rurowej
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Kolorowa rurka Lean Tube powlekana PE 0,8 - 2,0 mm grubość połączona ze złączami
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Przemysłowy profil aluminiowy Lean Tube do warsztatów DY43-01A OD 28MM
| Nazwa produktu: | Podstawowy pręt ze stopu aluminium |
|---|---|
| aplikacji: | przemysłowe |
| Użycie: | Szybkozłączka do szybkiego czyszczenia rur |
Trwały płaski system prowadnic rolkowych ABS / PP do stojaka do rur 1140g / M
| materiał: | 6005T6 + PP |
|---|---|
| standardowa długość: | 4000 mm |
| Waga: | 1140 g / m |
System mocowania rur z materiałem metalowym, złączki do rur do toru rolkowego
| aplikacji: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metal i PU |
| Zaletą: | długotrwałe użytkowanie |
Workshop Lean Pipe ESD Work Table Clean Surface Odporność na zużycie Ekologiczne
| materiał: | Chuda rura lub profil aluminiowy |
|---|---|
| rozmiar i styl: | wymagania klientów |
| Funkcja: | stół roboczy lub stół warsztatowy |

