Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum alloy pipe rack system ] mecz 310 produkty.
Przemysłowy kwadratowy profil aluminiowy z wytłaczanego stopu aluminium 40x40
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4040 |
30*60mm Custom Aluminium Profile Industrial Aluminium Alloy Extrusion Profile
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 3060 mm |
DYE28-10 Włókno Aluminiowe Rury OD 28mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE28-2817 Złącze kątowe rury stalowej aluminiowej OD 28 mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Connection: | female and male |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącze rury aluminiowej DYJ28-B01D do rur typu Lean Pipe, obrotowe wewnętrzne
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE28-LM06 Custom Aluminium Lean Pipe Tube T Block
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Aluminiowy stop okrągły, elastyczne rury Aluminiowe rury do stołu roboczego
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
DY28-06A Rury podwójne o ogólnej ramie z aluminium
| Nazwa: | podwójna rama ogólna |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 875 g/m |

