Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum alloy pipe rack system ] mecz 303 produkty.
2040C łącznik prądu płynnego stały łącznik przenośnik grawitacyjny rurociągowy łącznik łącznik rurociągowy stopu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2025 |
| Warunki: | Nowy |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 750g/m |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
DY-4033 Stop aluminiowy płynne pasy krawędzi Koło szybowcowe
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2023 |
| Warunki: | Nowy |
Factory Price Aluminum Alloy Corner Bracket Gusset for Slot Aluminum Extrusion Profile
| Tworzywo: | Stop aluminium |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Rura aluminiowa 6063-T5 do Karakuri Kaizen, o powierzchni matowej piaskowanej i długości 4m, do regału magazynowego
| Nazwa: | Walcówka ze zintegrowanym gniazdem karty |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | piaskowanie, mat |
Roller Waveform Bar Aluminiowa Rura Lean Karakuri Kaizen Stojak do Przechowywania
| Nazwa: | Pasek fali rolkowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Biały przemysłowy stojak na rury, systemy do przechowywania rur warsztatowych z Lean Pipe
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
DY Aluminiowe Stopy Slanowe Rury Przemysłowe
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |

