Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum connector lean tube ] mecz 298 produkty.
Wysokiej jakości aluminiowy złącze rury do rury
| Product name: | Aluminium lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-B15 Wysokiej jakości 90 stopni wewnętrzny typ aluminiowy przewodu łącznika do systemu Lean
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
DYJ19-A01 Zewnętrzny łącznik prosty do rurociągów z aluminium
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Walcowana na zimno rurka Lean powlekana PE Grubość 0,8 - 2,0 mm Materiał stalowy Q195
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Wieloprzełączony zewnętrzny typ łącznika rurowego z aluminium stopu DYJ28-A01
| Materiał: | 6065T6 |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Obsługa powierzchni: | piaskowanie |
Recykling metalowych łączników rurowych Ściągacz, 6-fazowe ocynkowane łączniki rur narożnych
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector do podłączenia ziemi
| Numer modelu: | HJ-17 |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Kształt: | Równy |

