Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum connector lean tube ] mecz 298 produkty.
73g Precyzyjny łącznik do rur aluminiowych do systemu rur
| Rodzaj: | Uchwyt równoległy |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Anodowana piaskowana nachylona rura ze stopu aluminium 530g - 1200g Waga Łatwa konstrukcja
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: |
Przemysłowa chuda rura powlekana PE, walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm ISO9001
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Aluminiowy stół warsztatowy Aluminiowa rura kwadratowa Materiał Otwarcie formy do obróbki stopu aluminium
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Profil aluminiowy 6063 Rama do akwarium Profil kolumny z rowkiem rurowym
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie Zastosowanie |
6063-t5 Aluminiowy kątownik ścienny Kwadratowy okrągły I Kształt Szyna aluminiowa Ziarno drewna Niestandardowy profil aluminiowy do wytłaczania
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

