Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum frame support connector ] mecz 47 produkty.
Osprzęt do torów rolkowych ze stopu przemysłowego do transportu półek magazynowych
| Kolor rolki: | Biały |
|---|---|
| Nazwać: | tor rolkowy |
| metal ramy,: | STAL |
Kolor czerwony Rura pokryta tworzywem Anty korozja 28 mm Średnica Długa żywotność
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna walcowana na zimno rura ESD Wielokolorowa antystatyczna, długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
6-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka przemysłowe, płyta Silent Pu
| Materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężkie: | Ciężkie |
DY77 6-calowe przemysłowe żelazne kółka obrotowe do pracy w trudnych warunkach
| Materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężkie: | Ciężkie |

