Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean pipe profile ] mecz 219 produkty.
Profil Rurka 28mm 43mm Aluminiowy Stop Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DY Aluminiowe Stopy Slanowe Rury Przemysłowe
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Krawędź blokująca z aluminium 6063-T5 z matową powierzchnią piaskowaną i długością 4m do systemów rurkowych
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
DYJ28-A01 OD28 Aluminiowy profil rury do łączenia akcesoriów przemysłowych
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-A01S OD28 Aluminiowy Profil Łatwej Rury
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DY28-02A T-shaped Aluminium Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Materiał do pozycjonowania i montażu dolnych kółek
| Nazwa: | DY28-02A Rama w kształcie litery T Rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
19mm cienka rura aluminiowa do systemów Lean DY19-01A Karakuri Aluminiowa Rura Lean Stojak Kaizen
| nazwa: | DY19-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Połączenie równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza piaszczeniowego 6065 T6 łącza rurowe
| Nazwa produktu: | Złącze równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza ł |
|---|---|
| Materiał: | 6065T6 |
| Kolor: | srebra |

