Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean pipe shelf system ] mecz 113 produkty.
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
28 mm rurociąg ze stali nierdzewnej do rurociągów stołu roboczego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Europejski standardowy profil aluminiowy 4040 8020 3030 2040 V Profil aluminiowy szczelinowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Projekt dla profilu aluminiowego półki Dostosowany srebrny Oem Seria powierzchni Wykończenie Temper Płaski kolor Square Mill
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Aluminiowa rama kątowa / rama panelu / przemysłowy profil wytłaczany z aluminium
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Wspornik aluminiowy 20x20 Profil kątowy promieniowy 2020 2040 V-slot
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Profile wytłaczane z aluminium serii 6000 4080 2040 V Szczelina 8020 4040
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Cena stopu kwadratowego Przemysłowy rowek teowy 40x40 6063 Profil wytłaczany z anodyzowanego aluminium
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Superior 6063 T5 Grade Square 40x40 Aluminiowy profil wytłaczany w kształcie litery T
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

