Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean pipe workbench ] mecz 157 produkty.
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static do warsztatu przemysłowego
| Nazwa: | Aluminiowy stół roboczy i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | stół testowy i montażowy |
| materiał: | profil aluminiowy i chuda rura |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
2040 Aluminiowe profile wytłaczane do stołu warsztatowego T3 o grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
OEM Natural Anodowany 6063 Wytłaczany Aluminiowy Tor T
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Profil aluminiowy 6063 Rama do akwarium Profil kolumny z rowkiem rurowym
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie Zastosowanie |
Profile aluminiowe 6063-t5 Produkty Profil aluminiowy kwadratowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
1.2 1.7 Ogólna ramka stołu roboczego
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 410 g/m |
Tslot 1.7mm Profile wytłaczane z aluminium Przenośnik montażowy i stół warsztatowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Aluminiowy element łączący Acd 12 ze stopu aluminium Piaskowanie powierzchni
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

