Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean production pipe ] mecz 532 produkty.
Rama z rolkami ze stopu aluminium z rolką z tworzywa sztucznego
| Nazwa handlowa: | DIYA |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Hurtownia rolek ze stopu aluminium z rolką z tworzywa sztucznego |
| Kolor koła: | Czarny Biały i Żółty |
Rama ze stopu aluminium Sprzęt rolkowy z 4 rolkami z tworzywa sztucznego
| Nazwa handlowa: | DIYA |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Hurtowa szyna rolkowa ze stopu aluminium z rolką z tworzywa sztucznego |
| Kolor kół: | Czarny Biały i Żółty |
Aluminiowy przepływowy tor rolkowy Sprzęt 4000 mm Standardowa długość do przesuwnego systemu półek
| standardowa długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Waga: | 1140 g / m |
| materiał: | 6005T6 + PP |
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Rust - Proof Pvc Podstawa do rur Podstawa w kolorze czarnym do tabeli Lean Management
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Aluminiowy stół warsztatowy z chudymi rurami do montażu w warsztacie
| Nazwa produktu: | Stół roboczy i wyposażenie z profili aluminiowych |
|---|---|
| Funkcjonować: | Stół testowo-montażowy |
| Materiał: | Profil aluminiowy |
Anodowana piaskowana nachylona rura ze stopu aluminium 530g - 1200g Waga Łatwa konstrukcja
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: |
Professional Orange Lean Pipe Colded Roll Bar PE / ABS Powlekany normą ISO
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Q195 Stalowa chuda rura OD 28 mm Pokryta PE / ABS Kolorowa walcowana na zimno dla przemysłu
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |

