Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum workbench assembly system connector ] mecz 106 produkty.
33g Złączki do rur aluminiowych TW Lean Cross Connection
| Rodzaj: | ZŁĄCZE KRZYŻOWE |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Dostosowane wytłaczanie aluminium 4080 ze standardem Iso9001
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Elektroforeza HJ-4 Złącze 180 stopni na obu końcach do połączenia z chudymi rurkami
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Temper 8 Alum Wytłaczane Kształty 4040 8020 3030 2040 V Slot
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
System szyny przepływowej Heavy Duty Roller Track ABS PC Placon Roller
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kolor czerwony Rura pokryta tworzywem Anty korozja 28 mm Średnica Długa żywotność
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |

