Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum workbench lean pipe ] mecz 157 produkty.
Projekt dla profilu aluminiowego półki Dostosowany srebrny Oem Seria powierzchni Wykończenie Temper Płaski kolor Square Mill
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Producent aluminiowych profili konstrukcyjnych w kształcie litery T i profili w kształcie litery T
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
T7 Industry Aluminium Extrusion 4040 Piaskowanie
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
T Slot Track 4060 Profile wytłaczane z aluminium Konstrukcja przemysłowa
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
| Materiał: | aluminium |
Montaż modułowy T8 Profil aluminiowy 3030 z regulowanym wspornikiem
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static do warsztatu przemysłowego
| Nazwa: | Aluminiowy stół roboczy i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | stół testowy i montażowy |
| materiał: | profil aluminiowy i chuda rura |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
OEM Natural Anodowany 6063 Wytłaczany Aluminiowy Tor T
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

