Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum workbench rack lean pipe ] mecz 103 produkty.
Precyzyjny aluminiowy łącznik do rur do utleniania
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Wysokiej jakości europejski standard przemysłowy kwadratowy wytłaczany profil aluminiowy 40x40 do wózków warsztatowych
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4040 |
Cienkie ściankowe rury stopu, złożone rury, akcesoria, pokrycie stóp, do układu stołu
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | plastikowe zapięcie |
Przemysłowy kwadratowy profil aluminiowy z wytłaczanego stopu aluminium 40x40
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4040 |
Wytrzymałe plastikowe koła ślizgowe z mocną odpornością na uderzenia i ścieranie do akcesoriów do rur Lean
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | Szyna slajdów wiatru |
Wytwórnia Custom 4545 Aluminium Extrusion Profile Frame Heavy-duty Industry Aluminium Alloy Profiles
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4545 |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |

