Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ anodized aluminum lean pipe ] mecz 85 produkty.
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Nazwa: | DY28-04A Rura aluminiowa jednostronna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 590 g/m |
DY19-01A Całkowita ramka Aluminiowe Rury Strukturalne Aluminiowe Rury Szybkie Do Stołu Roboczego
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A19 Usługi związane z obróbką cięcia rur aluminiowych anodowanych stopu chudego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Rura aluminiowa 19mm anodowana do produkcji linii produkcyjnej systemu regałowego Lean Karakuri
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Producent Przemysłowy profil aluminiowy do wytłaczania w kształcie litery T dla przemysłu
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Anodujące rurki aluminiowe OD19mm do montażu układu półki rurowej
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DY28-02A T-shaped Aluminium Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Materiał do pozycjonowania i montażu dolnych kółek
| Nazwa: | DY28-02A Rama w kształcie litery T Rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 750g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| nazwa: | DY28-03A Wzmacniająca rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 580g/m |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |

