Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ cold rolled lean tube ] mecz 139 produkty.
HJ-13 Złączki rurowe ze stali czarnej / ocynkowane złącza rurowe Grubość 2,3 mm
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Profesjonalna walcowana na zimno rura ESD Wielokolorowa antystatyczna, długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Walcowana na zimno rura stalowa powlekana plastikiem Średnica 28 mm Niestandardowy kolor do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Łatwy montaż Rura esd i rura stalowa pokryta tworzywem sztucznym Długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Walcowana na zimno kolorowa tuba o grubości 0,8 - 2,0 mm do wózka na tote / stojaka na rury
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Złącze antystatyczne Lean Tube Zgrzewane na zimno 2.0mm Grubość ścianki do montażu linii
| połączenia rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczna antykorozyjna |
|---|---|
| Nazwa: | Złącze Lean Tube |
| Ściana Gruba: | 0,8-2,0 mm |
Czarny antystatyczny przewód rurowy ze złączami niestandardowymi Dostosowany rozmiar do rurowego stołu roboczego
| połączenia rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczna antykorozyjna |
|---|---|
| materiał: | Metalu |
| rozmiar: | klienci |
Chromowanie HJ-11 Łączniki metalowe metalowe do łącznika rury metalowej o grubości 2,3 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 110G |
Anti Static Metal Lean Tube Złącze Spawane na zimno Certyfikat ISO9001
| złącza rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczne antyrdzewne |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| procesja: | Spawane na zimno |
Modułowy system rur OD 28mm PE powlekany OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |

