Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe lean tube connector ] mecz 328 produkty.
HJ-12 Galwanizowane ustawialne kątem metalowe rury połączenie w dla PE powlekany system półki rurowej 28OD rury
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Przemysłowa chuda rura powlekana PE, walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm ISO9001
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Anodowana piaskowana nachylona rura ze stopu aluminium 530g - 1200g Waga Łatwa konstrukcja
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
Wysokowydajne łączniki rur metalowych z elektroforezą do obróbki powierzchni
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Złącza rurowe metalowe do piaszczeniowania ADC12 Złącza rurowe Aluminiowe łączniki
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A01 Nowej Generacji Profil Przemysłowy Złącza Rurowy Lean stosowany w warsztatach i fabrykach
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Armatura przemysłowa do rur metalowych / Akcesoria do rur przemysłowych Grubość 2,5 mm
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Błyszczące złącza montażowe do rur / metalowe połączenia rurowe z powierzchnią elektroforezy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |

