Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 492 produkty.
Czarna stalowa elastyczna chuda rura PE powlekana OD 28 mm z normą ISO9001
| materiał: | PE + SPCC-HR |
|---|---|
| Nazwa produktu: | elastyczna rura kaizen powlekana pe |
| Kolor: | Czarny |
Prężnica 28 mm Kolorowy PE / ABS powlekany Kaizen Steel Lean Pipe / Tube dla elastycznego stołu montażowego
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| nazwa: | DY28-02A Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 300 g/m |
DYJ28-A09D 45° Wzmocnione złącze ze stopu aluminium do rur oszczędnościowych
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącze rury aluminiowej DYJ28-B01D do rur typu Lean Pipe, obrotowe wewnętrzne
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Regulowane złącze do rurki Lean Tube OD19mm, 180 stopni, elastyczne, do systemu montażu stołów warsztatowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
28 mm Łagodne rury PE / ABS powlekane rury stalowe Metal Flexible Tube For Workbench
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DYE28-LM06 Custom Aluminium Lean Pipe Tube T Block
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

