Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipes lean pipe ] mecz 592 produkty.
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
DYJ28-B01D Wieloprzełączone łączniki rurowe typu wewnętrznego obracającego się łączniki rurowe metalowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A08 Złącza równoległego przedłużenia do rur metalowych do piaskowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Średnica 28 mm Walcowana na zimno chuda rura do systemu regałów logistycznych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Powlekana plastikiem chuda rura ze stali nierdzewnej, odporna na korozję 28 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury strukturalnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna długa żywotność
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Wyposażenie fabryczne 28 mm średnicy
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
Rura aluminiowa okrągła aluminiowa walcowana na zimno o grubości 1,5 mm GB / T 9711.2-1999
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryte tworzywem PE |
Zautomatyzowana elastyczna linia produkcyjna Lean z przenośnikiem taśmowym o podwójnej powierzchni
| aplikacji: | elastyczna linia produkcyjna |
|---|---|
| Funkcja: | linia montażowa i stół roboczy |
| materiał: | chuda rura, przenośnik taśmowy, panel |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |

