Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipes lean pipe ] mecz 592 produkty.
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYZ28-Z05 Producent Trzeciej Generacji Złączek Rur Łącznikowych Rur Smukłych Jednoczęściowy Stop Aluminium Funkcjonalne Złącze
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYP43-12 Akcesoria do rurociągów obniżonych Aluminium Frame Support PP Foot Connector for Workbench
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
28 mm odporny na korozję aluminiowy bloker odwrotny do łatwej instalacji na zacisku naprawy rury
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Rura stalowa pokryta powłoką anty rdzy PE Rozmiar niestandardowy 0,8 - 2,0 mm Grubość koloru kości słoniowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Chuda rura stalowa bez szwu o grubości 0,8 mm powlekana tworzywem sztucznym do regału magazynowego
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 27,8 - 28 mm |
HJ-1 Wysokiej jakości metalowe złącze szczelne złącze szczelne
| Nazwa handlowa: | DY |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-1 |
| Sposób instalacji: | Śruba + nakrętka |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
28 mm odporny na korozję ślizgacz rowerowy do łatwej instalacji na aluminium
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Producent funkcjonalnych złączy z aluminium w jednym kawałku trzeciej generacji do rur łączących Lean Tube
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

