Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ gb standard aluminum alloy pipe ] mecz 180 produkty.
Biała rura ze stopu aluminium z wkładką gwintowaną z tworzywa sztucznego Średnica zewnętrzna 43 Mm
| Nazwa produktu: | wkładka gwintowana z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| materiał: | PP |
| Kolor: | Biały |
Fabryczna sprzedaż Anodowana rura aluminiowa Duża średnica Szczelność rury 2,0 mm długość 4000 mm aluminium 6063-T5
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Wytłaczana rura aluminiowa o średnicy 43 mm anodowana do urządzeń automatyki
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Grubość: | 2,3 mm |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Profil rurowy ze stopu aluminium 6005T6 / rura z anodyzowanego aluminium o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
DY28-01A Aluminiowy okrągły profil antystatyczny z łatwym montażem
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| powierzchni: | piaskowanie |
OEM Natural Anodowany 6063 Wytłaczany Aluminiowy Tor T
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Aluminiowa rama kątowa / rama panelu / przemysłowy profil wytłaczany z aluminium
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

