Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ high quality aluminium lean pipe ] mecz 126 produkty.
30*30E Profile aluminiowe do wytłaczania z rowkiem T do stołu warsztatowego
| Kod głowy: | Kwadrat |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
30*60E Ceny fabryczne Aluminium Ekstruzja T Slot Anodowane profile przemysłowe z aluminium
| kod głowy: | Kwadrat |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
30*60G Aluminium Supplier Custom Aluminium Extrusion Sliver T Slot Aluminium Extruded Profile Frame
| kod głowy: | Kwadrat |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Custom M8x20 25 30 40 60 Hammer T Shaped Head Bolt for Slot 10mm Aluminium Profile Connector
| Tworzywo: | Stal węglowa |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Aluminum Profile Hinge Fittings Right Angle Flexible Swivel Connector Aluminum Connector Aluminium Profile Accessories
| Tworzywo: | Stop cynkowy |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
4040 Profile aluminiowe do wytłaczania T6 do stołu warsztatowego
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Aluminiowy przepływowy tor rolkowy Sprzęt 4000 mm Standardowa długość do przesuwnego systemu półek
| standardowa długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Waga: | 1140 g / m |
| materiał: | 6005T6 + PP |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
T7 Industry Aluminium Extrusion 4040 Piaskowanie
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Profile aluminiowe 6063-t5 Produkty Profil aluminiowy kwadratowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

