Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ high quality industrial aluminum profile ] mecz 151 produkty.
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Ogólny ramowy pręt Anodowany profil aluminiowy Rury przemysłowe Średnica 43mm
| materiał: | Stopu aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Fabryczna sprzedaż Anodowana rura aluminiowa Duża średnica Szczelność rury 2,0 mm długość 4000 mm aluminium 6063-T5
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Profil rurowy ze stopu aluminium 6005T6 / rura z anodyzowanego aluminium o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
28 Średnica 43 mm Lean Tube Anodowanie Obróbka powierzchniowa 750G / M
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000mm |
Wytrzymały, twardy, odporny na uderzenia, odporny na zużycie, łącznik rury rozdzielającej do rur Lean Tube do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | rozdzielacz rur chudych |
Konstrukcje budowlane 2020 Kształty wytłaczane z aluminium 4 gniazda V Slot
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
DYJ28-A08 Złącza równoległego przedłużenia do rur metalowych do piaskowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Magazynowy regał przesuwny z półkami, szyną przepływową, plastikowymi kołami, rolkowym torem transportowym, nośność 50kg
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2023 |
| Warunki: | Nowy |

