Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ high quality industrial aluminum profile ] mecz 151 produkty.
2040DW Przemysłowy aluminiowy wspornik rolkowy Połączenie rolkowe Placon Złącze toru rolkowego System przenośników Placon
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2025 |
| Warunki: | Nowy |
Oksydowany piaskowany profil aluminiowy Lean Tube Średnica 28 mm Grubość 1,7 mm
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Wysokiej jakości aluminiowy złącze rurowe do systemu stojaków logistycznych
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Wysokiej jakości aluminiowy złącze rury do rury
| Product name: | Aluminium lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Wytwórnia Custom 4545 Aluminium Extrusion Profile Frame Heavy-duty Industry Aluminium Alloy Profiles
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4545 |
Wysokiej jakości europejski standard przemysłowy kwadratowy wytłaczany profil aluminiowy 40x40 do wózków warsztatowych
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4040 |
30*60mm Custom Aluminium Profile Industrial Aluminium Alloy Extrusion Profile
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 3060 mm |
OEM Natural Anodowany 6063 Wytłaczany Aluminiowy Tor T
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Producent aluminiowych profili konstrukcyjnych w kształcie litery T i profili w kształcie litery T
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
6063-t5 Aluminiowy kątownik ścienny Kwadratowy okrągły I Kształt Szyna aluminiowa Ziarno drewna Niestandardowy profil aluminiowy do wytłaczania
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

