Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ high quality lean pipe workbench ] mecz 111 produkty.
30*30E Profile aluminiowe do wytłaczania z rowkiem T do stołu warsztatowego
| Kod głowy: | Kwadrat |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
20*20R Europejski standardowy profil aluminiowy na zamówienie do drzwi, okien i stołów warsztatowych
| Head Code: | square |
|---|---|
| Connection: | female and male |
| Application: | industrial |
Rama z profilu aluminiowego 30*30H, akcesoria do profili aluminiowych, obróbka stołu warsztatowego, personalizacja
| Kod głowy: | Kwadrat |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
| Zastosowanie: | Przemysłowy |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |
4040 Profile aluminiowe do wytłaczania T6 do stołu warsztatowego
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Europejski standardowy profil aluminiowy 4040 8020 3030 2040 V Profil aluminiowy szczelinowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Konstrukcje budowlane 2020 Kształty wytłaczane z aluminium 4 gniazda V Slot
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |

