Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial structure lean pipe tubes ] mecz 73 produkty.
Super Grube 2,0 mm Rury Przemysłowe Rurki Lean Pipe do Ciężkich Konstrukcji Głównych Produktów
| Tworzywo: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
Jasnoszare przemysłowe rury Lean Pipe do produkcji Lean, główna konstrukcja stołu warsztatowego
| Tworzywo: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
Sprzedaż fabryczna Wysokiej jakości 1,5 mm grubości rury chude dla ciężkich wyrobów
| Tworzywo: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Plastikowy OD28mm Lean Pipe Splitter z silną twardością, odpornością na uderzenia i odpornością na zużycie dla wózka i ramy Lean Tube
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | rozdzielacz rur chudych |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
ABS Lean Pipe Assembly Coating Tube System Lean Tube
| Kształt przekroju: | Okrągły |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura strukturalna |
| Technika: | Walcowane na zimno |
DY19-01A Całkowita ramka Aluminiowe Rury Strukturalne Aluminiowe Rury Szybkie Do Stołu Roboczego
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
T ramy szczelin różnych typów rury 6063-T5 aluminiowe rury chude
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |

