Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrialization warehouse aluminium round pipe ] mecz 14 produkty.
Magazyn industrializacyjny T4 Aluminiowa rura okrągła 28mm
| Nazwa produktu: | Nowa chuda rura ze stopu aluminium do industrializacji |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Utlenianie |
| Materiał: | Stop aluminium |
Wytłaczana rura aluminiowa o średnicy 43 mm anodowana do urządzeń automatyki
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Grubość: | 2,3 mm |
Średnica rury ze stali walcowanej na zimno ze stali o średnicy 28 mm z rusztem nośnym
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Przemysłowa chuda rura powlekana PE, walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm ISO9001
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Fabryczna sprzedaż Anodowana rura aluminiowa Duża średnica Szczelność rury 2,0 mm długość 4000 mm aluminium 6063-T5
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Aluminiowa platforma do ciągnięcia ręcznego wózka ze stali do magazynu
| Budowa: | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Podanie: | Wózek na drobiazgi i wózek do przewracania |
| ręcznie pchnięty: | w warsztacie części narzędzi |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Lean Tube z powłoką ABS z ocynkowaną rurą stalową OD 28MM dla przemysłu
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Kolorowe Lean Tube PE powlekane średnica 28 mm Bar dla przemysłu ISO 9001 wymienionych
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
Anodowana piaskowana nachylona rura ze stopu aluminium 530g - 1200g Waga Łatwa konstrukcja
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: |

