Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pe lined pipe ] mecz 149 produkty.
Rączka do ręcznego montowania uchwytu wózka z antystatycznym panelem do wklejania
| materiał: | chuda rura |
|---|---|
| średnica rury: | 28 mm |
| grubość rury: | 0,8 mm-2,0 mm |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna powłoka stalowa z powłoką antykorozyjną. Piękna obudowa
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antykorozyjna, powlekana plastikiem stalowa rura o dużej ładowności Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antystatyczna stalowa rura powlekana plastikiem Wytrzymała konstrukcja Grubość 2,0 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Wózek do wózków rurowych Koła z poliuretanu, kółka antystatyczne do maszyn logistycznych
| materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężki obowiązek: | ciężki obowiązek |
Hand Pushed Tote Cart Aluminiowy profil Cold Spawane rury 28 mm średnicy
| Budowa: | profil aluminiowy |
|---|---|
| aplikacji: | Wózek na tote i przewróć wózek |
| ręka pchnięta: | w warsztatach na części narzędzi |
Walcowana na zimno rura stalowa powlekana plastikiem Średnica 28 mm Niestandardowy kolor do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Antystatyczne kółka przemysłowe 2 - 5 cali dla wózka do transportu rur logistycznych
| materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężki obowiązek: | ciężki obowiązek |

