Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe assembly cart ] mecz 96 produkty.
Warsztaty, wózki antystatyczne, rury chude, półki złożone z rur, wózek montażowy
| Użycie: | Przemysłowe |
|---|---|
| Materiał: | Chuda rura |
| koło: | Na cztery koła |
DY2810 ABS / PE powlekany obniżony rurociąg zmontować rurę do pracy ławki wózka
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Lean Pipe Tote Cart Metal Materiał Spray Anti-Rust Certyfikat ISO9001
| Budowa: | kolorowe fajki |
|---|---|
| aplikacji: | Wózek na tote i przewróć wózek |
| ręka pchnięta: | w warsztatach na części narzędzi |
Lean Pipe Tote Cart Obroty wózka Błyszcząca powierzchnia Odporność na korozję
| Budowa: | kolorowe fajki |
|---|---|
| aplikacji: | Wózek na tote i przewróć wózek |
| ręka pchnięta: | w warsztatach na części narzędzi |
Kolorowe Lean Tote Cart Hand Pushed Type Dostosowany rozmiar do warsztatu
| Budowa: | kolorowe fajki |
|---|---|
| aplikacji: | Wózek na tote i przewróć wózek |
| ręka pchnięta: | w warsztatach na części narzędzi |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Rączka do ręcznego montowania uchwytu wózka z antystatycznym panelem do wklejania
| materiał: | chuda rura |
|---|---|
| średnica rury: | 28 mm |
| grubość rury: | 0,8 mm-2,0 mm |
Elastyczny stół warsztatowy Lean Pipe ESD do przemysłowej linii montażowej
| Nazwa: | Stół roboczy i stół roboczy Lean Pipe |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| Uszczelka: | Kolorowe pudełko i skrzynia ze sklejki |
Wysokiej jakości czarny rurociąg przeciwstatyczny
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Aluminiowy stół warsztatowy z chudymi rurami do montażu w warsztacie
| Nazwa produktu: | Stół roboczy i wyposażenie z profili aluminiowych |
|---|---|
| Funkcjonować: | Stół testowo-montażowy |
| Materiał: | Profil aluminiowy |

