Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe joint rack ] mecz 387 produkty.
DY-32 Siedzenie do mocowania broni elektrycznej
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczne siedzenie mocujące pistolet |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Akcesoria do wytłaczania aluminium - łącznik narożny/ złącze narożne
| Tworzywo: | Cynk |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Wholesale 4080mm 4590mm Aluminum Angle Corner Joint Connector 90 Degrees Angle Bracket for 4080 4590 Series Aluminum Profile
| Tworzywo: | Alu |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
135 Degree Angle Aluminum Corner Brackets Profile Corner Joint Connectors for 2020 3030 4040 Aluminum Profile
| Tworzywo: | Stop AL |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Aluminiowy przepływowy tor rolkowy Sprzęt 4000 mm Standardowa długość do przesuwnego systemu półek
| standardowa długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Waga: | 1140 g / m |
| materiał: | 6005T6 + PP |
Rolki do drzwi przesuwnych w kolorze białym Materiał ramy ze stali ocynkowanej
| Kolor rolki: | biały |
|---|---|
| Imię: | tor rolkowy |
| metal ramy,: | Stal |
Koło z tworzywa sztucznego PE / ABS Szyna rolkowa Placon Długość 4000 mm Do szyny grawitacyjnej
| Imię: | tor rolkowy |
|---|---|
| Długość standardowa: | 4000mm |
| rozmiar rolki: | φ45mm*55mm |
System Rack Rack Metalowy rozszerzenie sprzętu Typ Certyfikacja ISO9001
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
DY-09 Stała Metalowa Duża Stopa
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

