Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe joint rack ] mecz 387 produkty.
Plastikowe łączne łożysko rury wysokiej jakości dla układu rurowego Fabryka Workbench
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-5 |
| Nazwa handlowa: | DIYA |
DYJ28-A08 Równoległe połączenie przedłużające poprawa obsługi materiału
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
H-1 łącza rurowego 2,3-milimetrowy SPHC
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
H-1 Lean Pipe Connector 2.3mm Joint Z Chromem
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Złącze rury H-1A 2.3mm SPHC Czarny elektroforeza
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
H-1A łącznik rurowy 2,3 mm z chromowaniem
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Złącze do rur Lean Pipe H-10 Jednoczęściowe Czarne Elektroforeza Połączenie
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Chromowane złącze do rur H-10 Lean Pipe
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Złącze do rur Lean Pipe DIYA H-12 z chromowaniem
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Złącze rurowe H-12 Jednoczęściowe łącze elektroforetyczne czarne
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |

