Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean product main structure tubes ] mecz 38 produkty.
Jasnoszare przemysłowe rury Lean Pipe do produkcji Lean, główna konstrukcja stołu warsztatowego
| Tworzywo: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
Sprzedaż fabryczna Wysokiej jakości 1,5 mm grubości rury chude dla ciężkich wyrobów
| Tworzywo: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
Super Grube 2,0 mm Rury Przemysłowe Rurki Lean Pipe do Ciężkich Konstrukcji Głównych Produktów
| Tworzywo: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
Okrągła beżowa rura ze stali nierdzewnej 201 dla przemysłu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Wielofunkcyjny stół Lean Production Line Stół warsztatowy z rolkami
| aplikacji: | Warsztat |
|---|---|
| Funkcja: | Akcesoria do transportu |
| materiał: | chuda rura, gąsienica, przeguby, wentylator |
Rura stalowa powlekana PE / ABS do magazynu fabrycznego i linii montażowej
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Q195 Stalowa ocynkowana, powlekana ABS chuda rura kolorowa do systemu rur
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Modułowy system rur OD 28mm PE powlekany OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Binder Od28mm Rura stalowa powlekana Lean Pe do systemów regałowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |

