Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube fittings ] mecz 145 produkty.
Profil aluminiowy 6063 Rama do akwarium Profil kolumny z rowkiem rurowym
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie Zastosowanie |
Przemysłowy profil ze stopu aluminium Hurtowa aluminiowa mała aluminiowa rura kwadratowa
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
T - Rowek walcowy ze stopu aluminium / Warsztat Antystatyczny DY43-02A 6063
| Nazwa produktu: | Pręt ze stopu aluminium z rowkiem T |
|---|---|
| Długość: | 4m |
| Waga pojedynczego produktu: | 1000g / m |
Aluminiowa platforma do ciągnięcia ręcznego wózka ze stali do magazynu
| Budowa: | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Podanie: | Wózek na drobiazgi i wózek do przewracania |
| ręcznie pchnięty: | w warsztacie części narzędzi |
6-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka przemysłowe, płyta Silent Pu
| Materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężkie: | Ciężkie |
DY77 6-calowe przemysłowe żelazne kółka obrotowe do pracy w trudnych warunkach
| Materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężkie: | Ciężkie |
Piaskowanie 2040 Wytłaczanie aluminium V Slot Custom
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Temper 8 Alum Wytłaczane Kształty 4040 8020 3030 2040 V Slot
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
4080 8080 4040 2040 V Konstrukcje budowlane z profili aluminiowych
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Kolor czerwony Rura pokryta tworzywem Anty korozja 28 mm Średnica Długa żywotność
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |

