Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
HJ-12 Galwanizowane ustawialne kątem metalowe rury połączenie w dla PE powlekany system półki rurowej 28OD rury
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-15 Złącza rurowe chromowane metalowe do układu stożkowego rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Czarna metalowa rura lean z powłoką galwaniczną, elastyczne złącze rurowe, metalowe połączenie do rury lean
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
SUS Aluminiowa chuda rurka Przemysłowy okrągły profil OD 28mm Do stojaka przemysłowego
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Powierzchnia: | podmuch piasku |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC dla systemu Lean Pipe
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Okrągłe |
OD28mm Elektroforoza czarna łącza i złącza do łączy
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Grubość 2,0 mm Średnica 28 mm Chuda rura do elastycznego stołu roboczego do montażu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
HJ-22 Wysokiej jakości łącznik rury stalowej i metalowej
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |

