Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
DYJ28-A13 Aluminum Lean Pipe Joint Double Hole Function Accessories Manufacturers Direct Sales Range Complete
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Gwarancja: | 1 rok |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Nazwa: | DY28-04A Rura aluminiowa jednostronna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 590 g/m |
Złącze rury aluminiowej 28mm odporne na korozję z łatwym montażem do przemysłowych złączek rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Połącznik rurowy aluminiowy o rozmiarze 28 mm z połączeniem kobiecym i męskim do zastosowań przemysłowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna powłoka stalowa z powłoką antykorozyjną. Piękna obudowa
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Gorąco sprzedawany łącznik metalowy łączony z rurami
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | DIYA |
| Numer modelu: | HJ-12 |
Aluminiowy łącznik równoległy do aluminiowych rurociągów od 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |

