Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
Łącznik typu Lean Tube z żelaznym i metalowym materiałem Kolor czarny CE
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Odporność na korozję Lean Złącze rurowe System połączeń rurowych Styl zamocowania
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
28 mm Łącznik do układania rury, półka do układania rury
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Heksagony |
| Miejsce pochodzenia: | NINGBO, CHINY |
Połączenie równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza piaszczeniowego 6065 T6 łącza rurowe
| Nazwa produktu: | Złącze równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza ł |
|---|---|
| Materiał: | 6065T6 |
| Kolor: | srebra |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 750g/m |
Cienkie ściankowe rury stopu, złożone rury, akcesoria, pokrycie stóp, do układu stołu
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | plastikowe zapięcie |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
HJ-8 Złącze rurowe do układu montażu rur o średnicy 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | DIya |
Silna twardość, wytrzymałość na uderzenia i zużycie, plastikowa wtyczka rury do pokrycia końca rury
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | rozdzielacz rur chudych |
FIFO Lean Racking System Anti Rust Colorful Pipe Certyfikat ISO9001
| Kolor: | kolorowa rura |
|---|---|
| majsterkowanie: | do fajki ogrodowej i do dekoracji |
| średnica 28 mm: | grube rury ścienne |

