Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube workbench accessories ] mecz 44 produkty.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
HJ-16 Złącze rury metalowej chromowanej do stanowiska pracy ESD
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Plastikowe łączne łożysko rury wysokiej jakości dla układu rurowego Fabryka Workbench
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-5 |
| Nazwa handlowa: | DIYA |
Workshop Lean Pipe ESD Work Table Clean Surface Odporność na zużycie Ekologiczne
| materiał: | Chuda rura lub profil aluminiowy |
|---|---|
| rozmiar i styl: | wymagania klientów |
| Funkcja: | stół roboczy lub stół warsztatowy |
Złącze rurowe do stołu warsztatowego DYJ19-A06, aluminiowe, do profilu Lean, narożne, 90 stopni, do łączenia rur
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ19-B01 Profil przemysłowy Złącze do rurki Lean Akcesoria do łączenia stołów warsztatowych Aluminiowe złącze proste wewnętrzne
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Profil Rurka 28mm 43mm Aluminiowy Stop Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
30*30E Profile aluminiowe do wytłaczania z rowkiem T do stołu warsztatowego
| Kod głowy: | Kwadrat |
|---|---|
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
| Aplikacja: | Przemysłowy |

