Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal fittings for pipe rack systems ] mecz 104 produkty.
Rozstawy blachowe z prowadnicami rolkowymi, złączki do rur metalowych Klient w rozmiarach spajanych na zimno
| aplikacji: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metal i PU |
| Zaletą: | długotrwałe użytkowanie |
System szyny przepływowej Heavy Duty Roller Track ABS PC Placon Roller
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Przesuwne Roller Track Hardware 4135/3022 Size Extension Type Certyfikat ISO9001
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Końcowe złącze rolkowe Sprzęt torowy Stal walcowana na zimno Ocynkowana obróbka powierzchni
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
Rama ze stopu aluminium Sprzęt rolkowy z 4 rolkami z tworzywa sztucznego
| Nazwa handlowa: | DIYA |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Hurtowa szyna rolkowa ze stopu aluminium z rolką z tworzywa sztucznego |
| Kolor kół: | Czarny Biały i Żółty |
Grubość 2,0 mm Średnica 28 mm Chuda rura do elastycznego stołu roboczego do montażu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Biały kolor plastikowego wałka toru prasowania na zimno / Rolling Rust Proof Custom Length
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| MATERIAŁ: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Osprzęt rolkowy ze stopu aluminium z kółkiem rolkowym z tworzywa sztucznego 4 metry
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Wózek do przechowywania narzędzi Plastikowa rolka gąsienicowa 4 metry Długość Multi Color Lekki
| gąsienica rolkowa: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| materiał: | metalowa gąsienica i wałek PU |
| rozmiar: | 403 6025,6033,4433,4135,3022 |

