Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal lean pipe joint ] mecz 173 produkty.
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
DYJ28-A21 Akcesorium funkcyjne do łączenia rur aluminiowych trzeciej generacji
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint o grubości 2,3 mm do półki magazynowej
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | zamek |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
HJ-18 Elastyczny złącze powlekany metalicznie Sprzedaż rurociągów złącznych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
Złącza rur smukłych SPHC o grubości 2,3 mm, czarne, do elektroforezy, odporne na rdzę
| Rodzaj: | KLAPKA RURY |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
HJ-4 Szybki zacisk rurowy Łokieć Krzyż Słodki Metal Szybki zacisk rurowy Materiał Złącze półki
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | Zamek |
Czarna metalowa rura lean z powłoką galwaniczną, elastyczne złącze rurowe, metalowe połączenie do rury lean
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |

