Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ outer type lean pipe connector ] mecz 56 produkty.
Średnica 28 mm Walcowana na zimno chuda rura do systemu regałów logistycznych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Elektroforeza HJ-4 Złącze 180 stopni na obu końcach do połączenia z chudymi rurkami
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Kolor czerwony Rura pokryta tworzywem Anty korozja 28 mm Średnica Długa żywotność
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Osprzęt do torów rolkowych ze stopu przemysłowego do transportu półek magazynowych
| Kolor rolki: | Biały |
|---|---|
| Nazwać: | tor rolkowy |
| metal ramy,: | STAL |

