Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 259 produkty.
2040 4080 8080 4040 T4 Profile wytłaczane z aluminium dla przemysłu konstrukcji budowlanych
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Piaskowanie Al Extrusion Profile Modułowy stół warsztatowy 40 * 40 / 40 * 80
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Rama 3030 V-slot 2040 Aluminiowy profil wytłaczany
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Profile aluminiowe T Slot 6063 Profile wytłaczane z aluminium Seria 8080 4040
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
System Rack Rack Metalowy rozszerzenie sprzętu Typ Certyfikacja ISO9001
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
1.2 1.7 Ogólna ramka stołu roboczego
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 410 g/m |
Projekt dla profilu aluminiowego półki Dostosowany srebrny Oem Seria powierzchni Wykończenie Temper Płaski kolor Square Mill
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
OEM Natural Anodowany 6063 Wytłaczany Aluminiowy Tor T
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Profile aluminiowe 6063-t5 Produkty Profil aluminiowy kwadratowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

