Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe rack lean tube connector ] mecz 363 produkty.
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint o grubości 2,3 mm do półki magazynowej
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | zamek |
Łączniki do rur ze stali nierdzewnej, trójfazowe złączki do rur ze stali czarnej OEM
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
Zmiennik łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łączn
| Tworzywo: | stal |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | odlewnik |
Chromowanie HJ-11 Łączniki metalowe metalowe do łącznika rury metalowej o grubości 2,3 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 110G |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ43-A01 Stowarzyszenie akcesoriów przemysłowych łącznik rurowy do łącza rurowego aluminiowego o szerokości 43 mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Zapewnione jakością złącze do rurociągów Karakuri OD28 Aluminium Tube Profile Connector
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |

