Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ placon roller track connector ] mecz 29 produkty.
Osprzęt rolkowy ze stopu aluminium z kółkiem rolkowym z tworzywa sztucznego 4 metry
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
2040P Przemysłowa ścieżka rolkowa do układu stojówki rurowej Aluminiowy ramy stopu koło z tworzyw sztucznych
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Żółty kolor Roller Track sprzętu zimno spawane do przechowywania koszyka narzędzi
| gąsienica rolkowa: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| materiał: | metalowa gąsienica i wałek PU |
| rozmiar: | 403 6025,6033,4433,4135,3022 |
Kolorowe urządzenie do rur o długości 4 metrów Długość prasowania na zimno / walcowanie
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
System połączeń rurowych System ślizgowy Łącznik rolkowy 40 * 50 * 16 mm
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Ocynkowane złącze sprzętowe prowadnicy rolkowej Złącze metalowe prowadnicy rolkowej ISO9001
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
Końcowe złącze rolkowe Sprzęt torowy Stal walcowana na zimno Ocynkowana obróbka powierzchni
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
System regałów Łączniki szyn ślizgowych / tory rolkowe
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Przemysłowe połączenia rur metalowych Stal walcowana na zimno na tor rolkowy aluminiowy
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 41 * 40 * 35 mm |
Asortyment linii ocynkowanych prowadnic rolkowych Anty-korozja
| tor rolkowy: | rolka jezdna do systemu rolek ślizgowych, |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Kartony |
| Możliwość Supply: | 100000 m, za tydzień |

