Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ round lean pipe ] mecz 400 produkty.
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa rura, rura stalowa walcowana na zimno z PE
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Przemysłowy wózek transportowy typu Heavy Duty Handpush Tote Cart White
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Użycie: | warsztaty, logistyczne |
| Średnica rury: | 28 mm |
Okrągła sekcja ruchomego stołu roboczego dla produktów szczupłych i stołu roboczego
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Walcowane na zimno |
| Tolerancja: | ±1% |
Strukturalne rury antystatyczne, okrągły kształt Rury z powłoką PE przyjazne dla środowiska
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Anti Corrossion Lean Tube Coated White / Yellow Color Stabilna struktura
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Custom Zinc Plated Carbon Steel M8 Round Hexagon Flat Flange Nut
| Tworzywo: | Stal węglowa |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Rury stalowe konstrukcyjne PE Kolor niebieski Duża ładowność Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |

