Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ round lean tube ] mecz 341 produkty.
Lean Tube walcowana na zimno o standardowej długości 4M dla chudego stojaka / stacji roboczej
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| aplikacji: | Rura konstrukcyjna |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Okrągła struktura stabilna Lean Anti Static Stabilna konstrukcja Łatwa instalacja do obsługi urządzeń
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Walcowana na zimno rurka konstrukcyjna o średnicy 28 mm z rurką PE o niskiej średnicy, przeznaczona do montażu w warsztacie
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| aplikacji: | Rura konstrukcyjna |
| Technika: | Walcowane na zimno |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
28 Mm Okrągły kształt Metal Lean Tube Srebrny kolor dla przemysłu 4M / 6M długości
| Kolor: | kolor metalu |
|---|---|
| materiał: | stal nierdzewna sus201 / 304 |
| Średnica: | 28 mm |
File not found.
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
HJ-14 Chroming Plating Round Metal Pipe Joints/connectors/tube Connector 3 Way for Lean Pipe System Assembly Line
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
3calowe koła koła złożone koła koła koła koła koła koła koła koła koła koła koła koła koła
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2025 |
| Warunki: | Nowy |
Duża gumowa stopka DY-04 do rur Lean Pipe
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

